اخبار
مشکلات سلامت در اقبالیه، بررسی شد

1399/5/6 دوشنبه

به گفته مهندس حمید گلناری، مسئول دبیرخانه شورای سیاست گذاری سلامت مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین روز 4 مرداد 99، دکتر علیرضا مهرعلیان، رییس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین در راستای پیگیری و رفع مشکلات مراکز و پایگاههای خدمات جامع سلامت شهر اقبالیه با غلامرضا فرجی، شهردار شهر اقبالیه دیدار و گفتگو کرد.

وی اظهار کرد که این دو مقام مسؤول، پس از گفت و گو، به همراه کارشناسان از مراکز خدمات جامع سلامت پایگاههای سلامت این شهر بازدید نمودند و از نزدیک مشکلات کادر حوزه سلامت و مراجعین را رصد و رفع مشکلات پیش رو را در دستور کار قرار دادند.

تعاملات خوب شهرداری و شبکه بهداشت می تواند به سلامت بیشتر شهر و شهروندان کمک نماید

رییس مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین در این دیدار اظهار کرد: با استفاده از تمام پتانسیل‌های موجود در تلاشیم تا بتوانیم برای گذر از این روز‌های سخت همراه شهروندان باشیم و  تعاملات خوب شهرداری و شبکه بهداشت می تواند به سلامت بیشتر شهر و شهروندان کمک نماید.

غلامرضا فرجی، شهردار اقبالیه هم در این دیدار گفت: شهرداری همراهی با حوزه سلامت را وظیفه خود می داند، زیرا شهروندان سالم سرمایه های اصلی مدیریت شهری هستند.

وی ضمن اشاره به احداث و راه اندازی یک کلینیک شبانه روزی در این شهر آن را جزو مطالبات ضروری شهروندان دانست و با معرفی این پروژه و با در نظر گرفتن زمینی با کاربری درمانی خواستار رسیدگی این موضوع در یک نشست تخصصی با حضور نمایندگان مردم قزوین، مسؤولین سپاه، شهرداری اقبالیه و مرکز بهداشت این شهرستان شد.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر