اخبار اسلایدی
رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین: تشخیص زودهنگام، جداسازی و درمان افراد مبتلا به ویروس کرونا، از مهمترین رویکردهای نظام سلامت است شناسایی اطرافیان بیماران و مراقبت از آنان نیز بسیار مهم است

1400/2/7 سه‌شنبه

دکتر پیمان نامدار، رییس دانشگاه علوم پزشکی قزوین، در جریان بازدید از مرکز منتخب کرونا پونک قزوین؛ تأکید کرد که تشخیص زودهنگام، جداسازی و درمان افراد مبتلا به ویروس کرونا، از مهمترین رویکردهای نظام سلامت است. وی افزود که شناسایی اطرافیان بیماران و مراقبت از آنان نیز بسیار مهم است.  

مهندس فاطمه امامی، مسؤول روابط عمومی مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین با گفتن این خبر؛ اظهار کرد: این بازدید، عصر روز پنجم اردیبهشت 1400 انجام شد و مسؤول سلامت استان قزوین، بهبود روند خدمت رسانی به موارد مشکوک و مثبت کرونایی مراجعه کننده به این مرکز را بررسی کرد.

به گفته مهندس امامی، مرکز منتخب کرونا پونک با حضور سه پزشک، مراقب سلامت و کارشناس آزمایشگاه، فعالیت می کند و مراجعه کنندگان، پس از معاینه توسط پزشک، به منظور انجام آزمایش کرونا، به واحد نمونه گیری مراجعه می کنند. وی افزود که در صورت نیاز، بیماران بد حال به بیمارستان ارجاع داده می شوند.


نظر شما
نام
پست الكترونيک
وب سایت
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
نظر