اخبار
بررسی سلامت قلب بازدیدکنندگان نمایشگاه و جشنواره سرگرمی و اوقات فراغت در قزوین

1396/5/21 شنبه


نمایشگاه و جشنواره بزرگ سرگرمی و اوقات فراغت، دستاوردها و عملکرد مدیریت شهری در بوستان نرگس بانوان توسط سازمان فرهنگی - ورزشی شهرداری قزوین و با مشارکت واحدهای جلب مشارکت های مردمی و
مبارزه با بیماری های غیرواگیر مرکز بهداشت شهید بلندیان شهرستان قزوین برگزار شد.
معصومه فتحی، کارشناس جلب مشارکت های مردمی مرکز بهداشت شهرستان قزوین با اعلام این خبر گفت: این نمایشگاه با حضور فعال کارشناسان و داوطلبان سلامت شهرستان قزوین و با هدف اطلاع رسانی و آموزش در زمینه طرح تحول سلامت و خطرسنجی بیماری های غیرواگیر برگزار شد.
فتحی عنوان کرد: در این نمایشگاه، غرفه ای به خطر سنجی بیماری های قلبی - عروقی اختصاص یافت و خدماتی مانند: اندازه گیری فشار خون بیماران و پاسخ به سؤال های مراجعه کنندگان ارائه شد.
همچنین اطلاع رسانی خطر سنجی سکته های قلبی و مغزی توسط مراقبان سلامت مرکز بهداشت قزوین برای 500 تن از بازدیدکنندگان انجام شد.
کارشناس جلب مشارکت های مردمی مرکز بهداشت شهرستان قزوین، اظهار کرد: توزیع بسته های آموزشی در زمینه های مختلف سلامت، توزیع تراکت های آدرس مراکز و پایگاه های سلامت و معرفی خدمات ارائه شده در این مراکز و جذب داوطلب متخصص و داوطلب سلامت محلات با همکاری هشت تن از داوطلبان و تعدادی از مراقبان سلامت شهرستان قزوین از دیگر خدمات ارائه شده در این نمایشگاه بود.